Elis Eriksson

Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson
Elis Eriksson

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

200 EUR

ELIS ERIKSSON (1906-2006) Pavan
Sign. -68. Litografi, 7/25, 52x41,5 cm.

524400

2018-03-03