Rakspegel 1800-tal

Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal
Rakspegel 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussning i ben, ljushållare i mässing, 2 lådor, bordets höjd 85, diameter 45, spegelns höjd 45 cm

Nyckel saknas, bruksslitage, saknar stav för montering

524404

2018-03-03