Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesystem, 2 sektioner samt hurts, Bodafors, 1960-tal, fanérat i teak, brännmärkning Bodafors, höjd 67+120, längd 130, djupp 25 resp 40 cm
Bruksslitage
524412
2018-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här