Bertil Fridhagen bokhyllestystem

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesystem, 2 sektioner samt hurts, Bodafors, 1960-tal, fanérat i teak, brännmärkning Bodafors, höjd 67+120, längd 130, djupp 25 resp 40 cm

Bruksslitage

524412

2018-03-03