Spegel samt konsolbord med marmorskiva

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-tal, bemålad smide, skiva i marmor, blyinfattat glas, spegelns höjd 140, konsolens höjd 46, längd 68 cm

Bruksslitage

524413

2018-03-03