Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEL RAMOS (USA, född 1935): "Fräulein French Fries", signerad Mel Ramos, numrerad 456/499, färglitografi, ca 45x45 cm
524415
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här