Mel Ramos Fräulein French Fries Modern konst

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEL RAMOS (USA, född 1935): "Fräulein French Fries", signerad Mel Ramos, numrerad 456/499, färglitografi, ca 45x45 cm

524415

2018-03-31