Marie Jonsson-Långhans Körsångare Modern konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIE JONSSON-LÅNGHANS (född 1956): "Körsångare", keramisk skulptur, delvis glaserat stengods, signerad och daterad LångHans -00, ca 20x20 cm

524419

2018-03-31