Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
MARIE JONSSON-LÅNGHANS (född 1956): "Körsångare", keramisk skulptur, delvis glaserat stengods, signerad och daterad LångHans -00, ca 20x20 cm
524419
2018-03-31