Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Vinterlandskap med änder, signerad och daterad Lindorm L -43, olja på pannå, ca 59x71 cm
524422
2018-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här