Kalk silver Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KALK, silver, 1800-tal, T.V. Dutrevis, Paris, kuppa med bibliska motiv, delvis förgylld, höjd 30 cm, vikt ca 520 g

Smärre bucklor, patina

524430

2018-03-03