Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARVID WERNSTRÖM (verksam Eksjö 1778-1811), bägare, silver, stämplad Eksjö 1782, invändigt förgylld, godronerad fotring, liv med gravyr och monogram, höjd 18,5 cm, vikt 344 g
524431
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här