Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1800-talets mitt, Karl Johan, 2-delat, björk, benavslut samt hjultrissor i mässing, 5 st iläggsskivor á 48,5, diameter ca 142, höjd ca 76 cm

Smärre slitage, senare iläggsskivor

524439

2018-03-03