Matbord 1800-tal
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, 1800-talets mitt, Karl Johan, 2-delat, björk, benavslut samt hjultrissor i mässing, 5 st iläggsskivor á 48,5, diameter ca 142, höjd ca 76 cm
Smärre slitage, senare iläggsskivor
524439
2018-03-03