Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan

Klubbat för:

25 000 SEK

6 000 SEK

AMPEL, 1800-talets första del, Karl Johan, för 3 ljus, brännförgyld och mörkpatinerad, ljusarmar i form av örnhuvuden, underdel med pinjekotta, höjd med kedja 55 cm

Mindre bucklor

524441

2018-03-03