Klubbat för:
25 000 SEK
6 000 SEK
AMPEL, 1800-talets första del, Karl Johan, för 3 ljus, brännförgyld och mörkpatinerad, ljusarmar i form av örnhuvuden, underdel med pinjekotta, höjd med kedja 55 cm
Mindre bucklor
524441
2018-03-03