Collage/objket

Collage/objket
Collage/objket
Collage/objket
Collage/objket

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER: (2) Erotiska scener, 1900-tal, 1 signerad Macmahan 1964, 1 osignerad, akvarell samt collage/blandteknik på papper/kartong (trälåda), ca 42x19 resp 38x28 cm,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

1 oramad med dedikation och ytmärke

524453

2018-03-03