Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets första hälft, dubbelpipigt, Belgiskt, märkt Damas Bernard, graverade beslag, längd 112 cm

Smärre stötskador

524465

2018-03-03