Einar Forseth Vaxholm

Einar Forseth Vaxholm
Einar Forseth Vaxholm
Einar Forseth Vaxholm
Einar Forseth Vaxholm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): (4) "Waxholm" (2) signerade och daterade -37, samt motiv från Athen och Rochester, blandtekniker, varierande mått,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Med dedikationer

524472

2018-03-03