Slaglåsgevär
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets första hälft, jakt, konverterat från flinlås, stock med gravyr föreställandes vildvsinshuvud, läng ca 123 cm
Trasig mekanism, stötskador, repor och skråmor, saknar märkningar
524473
2018-03-03