Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets första hälft, jakt, konverterat från flinlås, graverad stock , läng ca 110 cm

Saknar ett beslag, stötskador, repor och skråmor, saknar märkningar

524477

2018-03-03