Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets första hälft, jakt, konverterat från flinlås, graverad stock , läng ca 110 cm
Saknar ett beslag, stötskador, repor och skråmor, saknar märkningar
524477
2018-03-03