Madeleine Pyk blandteknik
2018-03-03
524489
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Katterna i Rom, signerad och daterad 1974, akvarell, ca 15,5x26 cm