Madeleine Pyk blandteknik

Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Katterna i Rom, signerad och daterad 1974, akvarell, ca 15,5x26 cm

524489

2018-03-03