Breitling Wings herrarmbandsur
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BREITLING, armbandsur, Wings, stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, refnr. B10050, serienr. 4997, cal 2892 A2, originallänk (pilot), diameter 38 mm, inner-ytterbox
Går vid inskrivningstilläfllet, SAV garanterar ej funktionen, tavelpelare av, skadad urtavla, bruksslitage
524493
2018-03-03