Breitling Wings herrarmbandsur

Klubbat för:

7 200 SEK

6 000 SEK

BREITLING, armbandsur, Wings, stål, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, refnr. B10050, serienr. 4997, cal 2892 A2, originallänk (pilot), diameter 38 mm, inner-ytterbox

Går vid inskrivningstilläfllet, SAV garanterar ej funktionen, tavelpelare av, skadad urtavla, bruksslitage

524493

2018-03-03