Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1960-tal, fanérade i teak, stoppade sitsar och ryggar, sitthöjd ca 46 cm
Brukslitage, klädsel med smärre fläckar, en stol ostadig, en stol med ngt lös ryggdyna
524524
2018-03-03