Stolar 1960-tal

Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal
Stolar 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1960-tal, fanérade i teak, stoppade sitsar och ryggar, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage, klädsel med smärre fläckar, en stol ostadig, en stol med ngt lös ryggdyna

524524

2018-03-03