Torsten Renqvist etsningar Klotblad

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (6) "Klot" blad I-VI, etsningar, 46/65, signerade och daterade T.Renqvist -59, ca 49x36 cm

524534

2018-03-03