Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (6) "Klot" blad I-VI, etsningar, 46/65, signerade och daterade T.Renqvist -59, ca 49x36 cm
524534
2018-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här