Ritbord

Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord
Ritbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITBORD, 1950-tal, Nike Eskilstuna, stomme i lackerat järn, regelbar höjd, 178x126 cm

Smärre lackbortfall och rost, bruksslitage

524538

2018-03-04