Bordsur Frankrike

Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, Frankrike, tidigt 1800-tal, brännförgyllt, höjd ink sockel ca 50 cm

524542

2018-03-04