Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, klädsel i textil med floral dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 200 cm

Fläckar, bortfall på armlän

524574

2018-03-04