Holger Almqvist oljemålning
Vollendet
2018-03-04
524578
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
HOLGER ALMQVIST (1907-1978): "I Ateljén", signerad och daterad Holger Almqvist -68, olja på duk, ca 72x91 cm