Holger Almqvist oljemålning

Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLGER ALMQVIST (1907-1978): "I Ateljén", signerad och daterad Holger Almqvist -68, olja på duk, ca 72x91 cm

524578

2018-03-04