Brosch av Birgitta Stenberg betong

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGITTA STENBERG (född 1937), brosch, betong, mitten med pålödd kvadrat av silver, signerad a tergo Birgitta Stenberg 1999, 5,4x5,6 cm, vikt ca 42 g

Nagg

524594

2018-03-06