Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
OLOF AHLBERG (1876-1956), (4) väggfiguriner, apostlar, bemålad gips, signerade Olof Ahlberg 1928, höjd ca 32
Bruksaspår, enstaka nagg
524598
2018-03-04