Olof Ahlberg figuriner

Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner
Olof Ahlberg figuriner

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

OLOF AHLBERG (1876-1956), (4) väggfiguriner, apostlar, bemålad gips, signerade Olof Ahlberg 1928, höjd ca 32

Bruksaspår, enstaka nagg

524598

2018-03-04