Bengt Tandberg Djurgårdsteatern Stockholm
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT TANDBERG (1874-1948): Djurgårdsteatern (vid entréen till Skansen, signerad Bengt Tandberg, olja på pannå, ca 35x90 cm,
Dediktation på baksidan "Till .... den 7 Maj 1922 Från Bengt Tandberg Djurgården"
Bokhäfte om Djurgårdsteatern (Hans Ullberg) medföljer
Skador
524600
2018-03-04