Kosti Emil Sartti oljemålning
2018-03-04
524649
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOSTI EMIL SARTTI (Finland, 1910-1986): Ugnsholmen, Helsingfors, signerad och daterad Kosti E Sartti 1945, olja på pannå, ca 25x42 cm