Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKENDAHL (1897-1968): Skogsväg, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 63x93 cm

Hål i duken

524654

2018-03-04