Oscar Anderson grafiska blad

Oscar Anderson grafiska blad
Oscar Anderson grafiska blad
Oscar Anderson grafiska blad
Oscar Anderson grafiska blad
Oscar Anderson grafiska blad
Oscar Anderson grafiska blad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR ANDERSON (1800-tal): Hästmotiv, signerade och daterade Oscar Anderson 1867 resp 1868, grafiska blad, ca 37x47 resp 32x35 cm

Gulnade, ett blad med reva, smärre fläckar

524658

2018-03-04