Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR ANDERSON (1800-tal): Hästmotiv, signerade och daterade Oscar Anderson 1867 resp 1868, grafiska blad, ca 37x47 resp 32x35 cm
Gulnade, ett blad med reva, smärre fläckar
524658
2018-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här