Pierre Alechinsky litografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): "Tête bêche", signerad Alechinsky i blyerts, e.a. IV 1962 i trycket, färglitografi, bladmått 38,5x57 cm
LITTERATUR: Rivière, 148
Oramd, Gulnat, hanteringsveck
524668
2018-03-06