Nattygsbord björk

Nattygsbord björk
Nattygsbord björk
Nattygsbord björk
Nattygsbord björk
Nattygsbord björk
Nattygsbord björk
Nattygsbord björk
Nattygsbord björk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTYGSBORD, 1 par, fanerade i björk, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, draghandtag i mässing, med hyllplan samt skåpsdel, höjd ca 64, 42x36 cm

Smärre slitage

524690

2018-03-05