Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, furu, 1800-talets början, allmoge, höjd ca 84, 58x42 cm, nyckel saknas
Slitage, delvis skrapat, nyckel, kompletterad, nyckel saknas
524693
2018-03-05