Hörnskåp furu allmoge

Hörnskåp furu allmoge
Hörnskåp furu allmoge
Hörnskåp furu allmoge
Hörnskåp furu allmoge
Hörnskåp furu allmoge
Hörnskåp furu allmoge

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, furu, 1800-talets början, allmoge, höjd ca 84, 58x42 cm, nyckel saknas

Slitage, delvis skrapat, nyckel, kompletterad, nyckel saknas

524693

2018-03-05