Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ADOLF ZETHELIUS, såsskål, stämplad 1835, NORDISKA KOMPANIET, såsskål på fat, silver, stämplade 1917, godronerade liv, höjd 7,5-9 cm, vikt 598 g
ytslitage
524701
2018-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här