Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Kvinna i svart klänning", signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 46x38 cm

524763

2018-03-05