Koffert omkring 1900 bemålad kartong med träribb

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERT, omkring 1900, bemålad kartong med träribbor, beslag i metall, höjd 58, 83 x 50 cm

Skador och slitage, nyckel saknas

524768

2018-03-26