Duxiesta fåtölj fotpall design Folke Ohlsson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, mönstrad klädsel, fåtölj och pall med vippfunktion, undertill märkt, sitthöjd ca 36 cm
Slitage
524776
2018-03-06