Skrivbord 1930-tal

Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal
Skrivbord 1930-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1930-tal, fanérad i björk, bonad, uppsats med jalusidörr, invändigt med fack och hyllplan, sarg med lådor, höjd ca 104, 138x74 cm

Slitage, fanérskador, uppsats lös

524792

2018-03-06