Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELDOSA, 1800-tal, barockstil, boullearbete i mässing med sköldpaddsimitation, höjd ca 13,5, 12x24 cm
Slitage, smärre skador, fungerar vid test, nyckel medföljer
524797
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här