Berta Hansson oljemålning
Closed
2018-03-06
524799
| Sold for | 12 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BERTA HANSSON (1910-1994): Vinterlandskap i skymning, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 32x50 cm