Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): Vinterlandskap i skymning, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 32x50 cm

524799

2018-03-06