Oidentifierad konstnär skeppsporträtt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Segelfartyg i krabb sjö, signerad H Lundgren-50, olja på pannå, 38x46 cm

524812

2018-03-06