Skål på fot silver

Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL PÅ FOT, silver, 1900-talets första hälft, senjugend, hamrad, foten med dekor av stiliserad blomsterbård, stämplad AUW, diameter ca 22, höjd 16 cm, vikt ca 482 g

Graverad

524827

2018-03-06