Fåtölj
2018-03-06
524829
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, genombruten rygg med spjälor, bemålad i vitt, plymåer, sitthöjd ca 50 cm
Slitage, tyget blekt