Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRUMPET, mässing samt vitmetall, U.S.A, 1900-talets första hälft, Stradivarius, modell 239, Vincent Bach, corporation Elkhart. ind., längd ca 54 cm
Slitage
524831
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här