Trumpet Vincent Bach Stradivarius

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRUMPET, mässing samt vitmetall, U.S.A, 1900-talets första hälft, Stradivarius, modell 239, Vincent Bach, corporation Elkhart. ind., längd ca 54 cm

Slitage

524831

2018-03-06