Gunnar Nylund Chamotte Rörstrand

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NYLUND, "Chamotte", vas, stengods, grön glasyr, Rörstrand, stämplad Nylund, höjd ca 21 cm

Nagg

524839

2018-03-06